BAŞARAN İNŞAAT

GÜÇLÜ GÜVENİLİR DİNAMİK

    

Yıldızlara uzandığında, bir yıldıza sahip olamazsın belki, ama bir avuç çamur da elde etmezsin. (Leo Burnettt)

Kurumsal ve sosyal sorumluluk

Kurumsal ve sosyal sorumluluk

Başaran İnşaat, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket ve işveren olabilmek için özel bazı ilkeler benimsemiş ve uygulamaya koymuştur. Bu ilkelere göre Başaran, çalışanlarının sağlık ve güvenliğini önemser, çevreyi korur, etik kurallar çerçevesinde iş yapar ve iş yaptığı bölge ekonomisine katkı sağlar.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla dinamik, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak..

Misyonumuz

Misyonumuz

Başaran İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. 20 yılı aşkın tecrübesi ile Ziya ÜRKÜT tarafından 1972 yılında işe başlamış olup, 1996 yılında şirketleştirilmiştir. Firmamız bugün itibariyle alt yapı, üst yapı, çevre düzenleme spor tesisleri ve peysaj taahhütleri konularında uzmanlaşmış bir yapıya kavuşmuştur.Şirketin profesyonel yaşamda, Türkiye dahilinde devlet ve özel sektör taahhütlerinde başarılı çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Müşteri memnuniyeti, uygun tasarım ve iş kalitesi uygulamalarda esas alınarak, her geçen gün çıtanın yukarıya taşınması amaçlanmaktadır.

Stratejimiz

Stratejimiz

Hizmetimizin temeli çalışanlarımız bizim için değerlidir ve saygıyı hak ederler. Dürüstlük, güvenirlik, sadakat en temel ahlaki niteliklerimizdir. Varlığımızın sebebi müşterilerimizin memnuniyetidir. Yasalara karşı saygılı ve çevre bilincine sahip olmak vatandaşlık sorumluluğumuzun gereğidir. Teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Mühendislik hizmetine bilimsel yaklaşmaktayız. Yaptığımız her şeyin hesabını verebilmekteyiz.

Çevre

Çevre

Başaran İnşaat, projelerinin tasarım, inşa ve işletme safhaları için, malzeme kullanımının azaltılması, atıkların yeniden kullanımı ya da enerji ve su tüketimi verimliliği gibi çeşitli sürdürülebilir bazı alternatifler oluşturmaktadır. Başaran İnşaat yatırım yaptığı bölgelerde, atık yönetimi, geri dönüşüm, insan sağlığının ve bölgenin korunması gibi konularda sürdürülebilir çevre programları uygulamak amacıyla çeşitli paydaşlarla işbirliği içinde hareket etmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği

İş sağlığı ve güvenliği

Başaran İnşaat "Sıfır Kaza Felsefesi" ni benimsemektedir, tüm çalışanların hayatı ve sağlığı Başaran için değerlidir. Başaran İnşaat çalışanlarının sağlık ve güvenliğine yüksek önem vermektedir. Sıfır kaza felsefesinden yola çıkarak Başaran İnşaat, tüm faaliyet alanlarında, çalışanlarının sağlık ve güvenliğine yönelik programların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, etkin bir şekilde uygulanması ve sürekli olarak iyileştirilmesi için çaba göstermektedir. Başaran İnşaat, iş sağlığı ve güvenliğini sürdürebilir kılmak ve tüm iş süreçleriyle, kurumsal kültürünün ayrılmaz bir parçası haline getirmek konusunda kararlı adımlar atmaktadır.

TAKIMIMIZ


Devam Eden Projelerimiz

Akkışla Ve Sarız Çevre Düzenlemesi

Proje Sahibi:Kayseri Büyükşehir Belediyesi

Develi Kapalı Pazar Yeri Yapılması

Proje Sahibi:Kayseri Büyükşehir Belediyesi

İletişim

  •   0 352 232 5067
  •   Hunat Mh. Yenisu Sk. Kalpaklıoğlu İşh. No:4/15 Melikgazi/KAYSERİ
  •   basaran@basarantaahhut.com
Proje
Yıllık Tecrübe
Tedarikçi
Çalışan
Yorumlar
Yunus Emre ÜRKÜT

Yunus Emre ÜRKÜT

İnş.Müh.

Bize Yazın

Başaran hakkında öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz, eleştirmek istediğiniz, yorum yapmak istediğiniz veya yardım istediğiniz her türlü konuyu basaran@basarantaahhut.com adresine yazabilirsiniz..Sizlere en kısa zamanda cevap verebilmemiz için lütfen elektronik posta adresinizi yazınız.